Lada Stoligvo

psihiatre ar Eiropas Psihoterapeita Sertifikātu (ECP)

По-русски

Konsultatīvā darba specifika

Pie manis vēršas cilvēki, kas ir nonākuši sarežģītā dzīves situācijā, kas izjūt diskomfortu saskarsmē, vēlas mainīt kaut ko savā uzvedībā un dzīvē kopumā, uzlabot starppersonu komunikāciju, atrisināt vai mazināt konfliktsituācijas, veicināt personības izaugsmi. Ārsta zināšanas katrā individuālajā gadījumā sniedz iespējas atrast efektīvu stratēģiju neirožu ārstēšanā, izmantot mūsdienu psihoterapijas elementu iespējas, kā arī, lai paātrinātu pacienta veselības stāvokļa uzlabošanu, psihoterapijas kombinēšanu ar medikamentiem.

Es strādāju ar depresīviem pacientiem, klientiem ar personības traucējumiem un citiem psihiskiem traucējumiem. Konsultēju pacientus ar neirotiskām diagnozēm: reaktīviem stāvokļiem, depresijām, adaptācijas traucējumiem, ģeneralizētu trauksmi, somatoformiem traucējumiem, panikas lēkmēm, fobijām, sociālo trauksmi.
Savā profesionālajā darbībā izmantoju medicīnas zināšanas, veicot diferenciālo diagnosticēšanu un nozīmējot medikamentus saviem pacientiem, ja viņu klīniskais stāvoklis to pieprasa, kā arī sadarbībā ar kolēģiem psihoterapeitiem bez medicīniskās izglītības un psihologiem, konsultēju viņu klientus, pēc nepieciešamības nozīmējot medikamentus un papildus izmeklēšanu.

Darbs ar klientu notiek individuāli. Terapijas uzmanības centrā ir cilvēka personība, attiecības un uzvedības stereotipi, dzīves pieredzes ietekme uz klienta uzvedību. Ilgstoša sadarbība ar speciālistu ļauj iedziļināties savas personības attīstības būtībā.

Psihoterapija nesola atdod veselību un labu garastāvokli, tā drīzāk dod iespēju cilvēkam satikt pašam sevi un izprast savu dzīvi, tā sniedz iespēju apzināties un pieņemt atbildību par jebkuru savu izvēli, ļauj mainīt sevi vai situāciju un sasniegt iekšēju harmoniju.

Konsultācijai var pieteikties, zvanot darba dienās uz manu mobilo tālruni, jo bieži topošie klienti vēlas noskaidrot, kāda terapija būtu nepieciešama tieši viņu gadījumā. Zvanot uz mobilo tālruni Jūs varat precizēt Jums nepieciešamo informāciju.